لوله بازکنی و تخلیه چاه با تعرفه ارزان در تهران

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با سال ها سابقه در امر لوله بازکنی مرزداران و تخلیه چاه های فاضلاب در شهر تهران نیز آماده برای خدمت رسانی به هم شهریان و ساکنان تهرانی عزیز می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه ۲۴ ساعته می باشد.حتما برای شما هم پیش آمده است که در ساعاتی از شب لوله ی آشپزخانه،توالت و … در منزل یا محل کار شما دچار گرفتگی شده و آرامش تان را برهم زده باشد.

شما نیز می توانید دیگر نگران همچین مشکلی نباشید چون شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران در منطقه های محتلف تهران به طور شبانه روزی اماده خدمت است و با سرویس دهی در مدت زمان بسیار کوتاه و با کم ترین خسارت و کثیف کاری محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص داده و اماده سرویس دهی در جهت برطرف کردن مشکل شما می شوند و برای ان از طریق فنر زنی اقدام می کنند.

نیرو های متخصص این شرکت با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و با فنرهای فولادی سر مته دار و پمپ تراکم هوا می توانند لوله های از جنس سیمان به طول ۵ تا ۱۰۰ متر را باز کنند.

خدماتی که این شرکت برای شما نیز ارائه می دهد

 • لوله باز کنی پیروزی با دستگاه های جدید و فنر سر مته دار در شبانه روز و بدون تعطیلی
 • باز کردن سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و حمام
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب
 • در آوردن اشیاء قیمتی از چاه و توالت
 • باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • باز کردن لوله های چدنی قدیمی
 • فنر زنی لوله با دستگاه
 • لتخلیه چاه
 • لوله کشی
 • تشخیص ترکیدگی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • نصب و تعمیر توالت فرنگی
 • انجام کلیه کارهای مربوط به فاضلاب(لایروبی چاه،حفرچاه،تعمیر چاه کهنه و…)

لوله بازکنی تهران

یکی از دلایل گرقتگی لوله ها می تواند بالا رفتن سن ساختمان ها و لوله کشی های نامنظم باشد که به یکی از بزرگ ترین دغدغه های روز مره نیز تبدیل شده است.برخی از همکاران جهت رفع گرفتگی به وسیله تلمبه زدن یا با استفاده از محلول شیمیایی شانس خود را امتحان می کنند،تعداد کمی موفق می شوند که لوله هارا باز کنند اما به طور موقت این مشکل رفع می شود.اکثر وقت ها هم لوله باز نمی شود چون در اثر شستن چربی ها و لوله کشی بد لوله ها نیز رسوب میکنند و نیاز به لوله باز کن های حرفه ای می باشد.شرکت لوله باز کن تهرن این مشکل را برطرف کرده است چرا که از  نیروهای متخصص لوله بازکنی در تهران در این کار استفاده می کند تا در کم ترین بازه زمانی به کار شما رسیدگی نمایند.

روش های بازکردن لوله

 1. لوله بازکنی به وسیله تلمبه های دستی
 2. لوله بازکنی با استفاده از محلول های شیمیایی
 3. لوله بازکنی به وسیلۀ فنرهای دستی
 4. لوله بازکنی بوسیلۀ پمپ تراکم
 5. لوله بازکنی با دستگاه های فنر برقی

لوله باز کنی به روش تلمبه دستی

یکی از ساده ترین روش های باز کردن لوله ها استفاده از تلمبه های دستی می باشد.در این روش ابتدا تلمبه را زیر آب گرم بگیرید و سپس روی محل گرفته شده قرار دهید و با چند مرتبه فشار دادن شانس خود را جهت باز کردن لوله امتحان کنید. این روش برای باز کردن گرفتگی لوله پشت بام اصلا مناسب نیست.

لوله باز کنی به روش محلول های شیمیایی

در این روش پیش از انجام هر کاری باید به خودتان فکر کنید و بهتر است از محلول های کم خطر مثل جوش شیرین،جوهر نمک،صاف و…استفاده کنید.

لوله باز کنی به روش فنرهای دستی:

در این روش سر فنر را داخل لوله قرار داده و بعد میچرخانید تا جایی که به محل گرفتگی برسد و مشکل گرفتگی را بر طرف کند به هیچ وجه فنر را فشار ندهید چون ممکن است لوله بشکند و یا فنر داخل لوله گیر کند.

لوله باز کنی به روش پمپ تراکم هوا:

یکی از دلیل های گرفتگی لوله ی فاضلاب انباشتگی خاک داخل لوله باشد، در این مواقع از لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن لوله استفاده می شود. نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلمبه زدن، هوا داخل دستگاه فشرده می شود و مقدار فشار درون دستگاه توسط یک عقربه نشان داده می شود. با قرار دادن دهانه این وسیله بر رویه دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی، هوایی که داخل دستگاه به شکل فشرده است وارد لوله می شود و گرفتگی های داخل لوله را مجبور به حرکت می کند.

لوله باز کنی به روش فنرهای برقی:

فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی های سخت لوله ی توالت استفاده می شود.

فنر لوله بازکنی از موتور و فنر تشکیل شده است. موتور لوله بازکنی وسیله ای به شکل دریل می باشد که فنر به سر آن متصل شده است. فنر لوله بازکنی در واقع یک فنر سرمته دار متناسب با لوله می باشد که انعطاف لازم برای حرکت درون خمیدگی لوله را دارد و به دستگاه فنر زنی متصل می شود.

روش کار این دستگاه بدین شکل است که فنر را به سر دریل یا موتور مخصوص متصل و سر فنر را درون لوله فرو می کنیم. به دنبال آن موتور را روشن می کنیم تا فنر شروع به چرخیدن کند. زمانی که موتور روشن شد و فنر لوله بازکنی به چرخش در آمد، به آهستگی فنر را به درون لوله فشار می دهیم.

این عمل را تکرار کرده تا فنر به مقدار بیشتری درون لوله وارد شود و به قسمت گرفتگی لوله برسد. زمانی که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد سبب حرکت خاک و مواد جامد سخت داخل لوله می شود و آن ها را به سمت چاه هدایت می کند.

تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران با ماشین آلات پیشرفته و پمپ های فشار قوی با دور متغیر و شلنگ های به طول ۵ تا ۱۰۰ متر آماده خدمت رسانی به شما در کلان شهر تهران می باشد.

تخلیه چاه فاضلاب عبارت است از باز کردن دهنه چاه به طوری که به چاه خسارتی وارد نشود ، سپس وارد کردن شلنگ مخصوص و تخلیه چاه فاضلاب و در انتها پوشاندن درب چاه .

تخلیه چاه تهران نیز یکی از دیگر خدمات این شرکت می باشد اگر به دنبال قیمت مناسب و افراد با تجربه میگردید کافی است با ما تماس بگیرید شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران در کم ترین زمان درب چاه را باز می کنند و با حداقل کثیف کاری چاه را تخلیه و لای روبی می کنند.

روشهای تخلیه چاه

تخلیه چاه با پمپهای لجن کش

در این روش درب چاه باید به اندازۀ ۵۰سانتر*۵۰سانتر باز شود سپس پمپ را داخل چاه فرستاده و عملیات تخلیه چاه شروع شود.تخلیه چاه با تانکرهای ۶هزار،۸هزار و ۱۲هزارلیتری با پمپ های لجن کش تک فاز و سه فاز ۱۰۰% تضمینی

این روش نسبت به روش فوق خرابی کمی دارد و پمپ روی ماشین سوار میباشد و با قدرت و چرخش گاردان کار میکند و این امر موجب قوی بودن پمپ شده تا عملیات تخلیه چاه را به خوبی انجام دهد.

در آوردن اشیاء از لوله

از افتادن اشیاء گران قیمت خود (مثل گوشی ،طلا و …) دیگر در داخل لوله نگران نباشید چون نیروهای شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با تجهیزات کامل در کم ترین زمان ممکن وسایل افتاده را بدون هیچ مشکل و دردسری نیز در می آورند.

+ نوشته شده در پنج شنبه یازدهم اردیبهشت 1399 ساعت 14:19 توسط لوله بازکنی تخلیه چاه 5 نظر